Ücretsiz Online Tanıtım Webinar

Yapmak zorunda olduğumuz işlerin aciliyetine, zihnimizin oyunlarına ve önemli olduğunu düşündüğümüz şeylere kendimizi kaptırmaya o kadar meyilliyiz ki, ne yaptığımızın farkında olmayarak, kronik gerginlik, endişe ve daimî dikkat dağınıklığının hâkim olduğu bir duruma kolaylıkla geçebiliriz. Bu gibi durumlara karşı, bu programda öğrenilen egzersizler etkili bir dengeleme yöntemidir.

 

Katılacağınız workshoplarda Mindfulness hakkında bilgi sahibi olacak, MBSR Programında önerilen pratikleri deneyecek ve deneyimleriniz hakkında sohbet etme imkânı bulacaksınız.

Tüm eğitmenlerimiz İngiltere’de yayınlanmış olan “UK Good Practice Guidelines for Mindfulness Trainers” yönetmeliklerine tam olarak uymaktadırlar.
Mindfulness Türkiye - Ücretsiz Webinar Kayıt

Mindfulness son zamanların popüler konusu.  Ancak popülerliğinin ötesinde, bireyin zor anlar karşısında dayanıklılık kazanmasından bireysel dönüşümüne varan geniş bir spektrumda faydalar sunuyor.

 

Modern yaşam, bizi sosyal medya dahil her mecrada  boy boy ekranlardan sürekli bilgi bombardımanına tutuyor.  Ne iş ile uğraşıyorsak uğraşalım bizden beklentiler hergün artıyor.  Örneğin bu yeni düzenin dikkat yeteneğimizi tehdit ettiğini, kendimizi yetersiz hissetmemize neden olduğunu, yaratıcılığımızı negatif yönde etkilediğini biliyor muydunuz?  Kendimize, özellikle zihin sağlığımıza iyi bakmalıyız.  İşte bu noktada Mindfulness kendimize, zihnimize iyi bakmanın anahtarını avcumuzun içine bırakıyor.  Yaşamın zorluklarına karşı dayanıklılığınızı artırmak, zihninizde ve kalbinizde sizi destekleyecek yaklaşımları yeşertmek mümkün.

1 saat sürecek bu seminerde Mindfulness hakkında güncel bilimsel bulgular dahil bilgi sahibi olacak, pratikleri deneyimleyecek ve sorularınızı sormak için fırsat bulacaksınız.

Semineri fiziki bir mekanda değil verilen bağlantıdan ulaşacağınız Zoom platformu üzerinden yapıyoruz.  Cepten veya bilgisayarınızdan girebilirsiniz.  Kullanimi kolay, yeniliklere kendimizi açmak için iyi bir fırsat.

İlk aşamada inke isminizi, soyisminizi, emailinizi ve tekrar emailinizi girerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra kayıdınızın başarı ile alındığını belirten bir ekran karşınıza gelecek, bu ekrandaki linke bastığınızda ufak bir programı cihazınıza indirerek süreci tamamlamış olacaksınız. 

Mindfulness Türkiye - MBSR Webinar