Teslimat, İade ve Satış Şartları

İade ve Satış Şartları 

 
Eğitim satışları kesindir.

 

Prensip olarak etkinliğin iptal edilmesi durumu dışında satılan eğitimler değiştirilmez, iade edilemez, iptal edilemez, ücret iadesi talep edilemez. Kural olarak, tüm eğitim satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ nde belirtildiği üzere satın aldığınız eğitimlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır.

Satın alınan eğitimler ticari amaçlarla kullanılamaz.

Organizatör tarafından açıkça belirtilen durumlar haricinde satın alınan eğitimlerin yeniden satılması; daha yüksek bir fiyatla teklif edilmesi; reklam, çekiliş, yarışma gibi promosyon faaliyetleri gibi ticari amaçlar için kullanılması yasaktır. eğitimin SAS Danışmanlık üzerinden alımı sırasından ödenen toplam bedelden daha yüksek bir fiyatla satılmasının ya da buna teşebbüs edilmesinin tespit edilmesi durumunda, ücret iadesi gibi hiçbir talebe hak kazandırmaksızın, SAS Danışmanlık’ ın ya da organizatörün eğitimi iptal etme ve zararının tazmin edilmesini talep etme hakkı saklıdır.

Elektronik eğitimlerin birden çok kopyasının çıkartılması mümkündür. Bu nedenle, SAS Danışmanlık tarafından eğitimleri satılan bir etkinlik için SAS Danışmanlık tarafından yetkilendirilmeyen hiçbir kişi ya da kuruluştan asla eğitim alınmamalıdır.

Eğitimler katilimci sayısı ile belirlenmiş oldugundan tükenebilir, satışa kapatılabilir ya da ilave eğitimler yeniden satışa açılabilir.

SAS Danışmanlık satılabilecek eğitim adedi konusunda herhangi bir garanti veremez. eğitimlerin satışı, kapasite düzenlenmesi ve benzeri konuları için SAS Danışmanlık’ ın bir yaptırım gücü yoktur, bu konu organizatörün yetkisinde olup, SAS Danışmanlık sorumlu tutulamaz.

Organizatörler etkinlik kuralları belirleyebilirler.

Etkinlik mekanına dışarıdan yiyecek – içecek sokmanız organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik mekanına hayvan sokulması organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik mekanında zaman zaman güvenlik araması yapılabilir.

Etkinlik tarihi organizatör tarafından değiştirilebilir.

Etkinlik mekanına fotoğraf makinesi veya diğer kayıt cihazlarının sokulması organizatör tarafından yasaklanabilir.

Etkinlik merkezine giriş ve çıkış kuralları organizatör tarafından belirlenebilir. Örneğin geç kalan eğitim sahipleri içeri alınmayabilirler. Aynı şekilde, içeri giriş yaptıktan sonra çıkıp tekrar girmek mümkün olmayabilir.

Organizatör tarafından eğitim sahibine eğitim alımı sırasında belirtilen yerden farklı bir yer verilebilir.

Organizatör tarafından belirlenmiş etkinlik kurallarını ihlal etmeniz durumunda etkinlik mekanı yetkilisi veya organizatör sizi içeri almayabilir ya da dışarı çıkmanızı talep edebilir.

Etkinlik tarihleri değişebilir, etkinlikler iptal olabilir.

Etkinliklerin gerçekleştirilmesinden organizatör sorumludur. Herhangi bir etkinliğin, herhangi bir sebeple organizatör tarafından tarihinin değişmesi ya iptal edilmesi mümkündür. Böyle bir durumda SAS Danışmanlık’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Aynı şekilde, böyle bir durumda eğitim sahibinin haberdar edilmesi tamamen organizatörün sorumluluğundadır, zamanında veya etkinlik saatinden önce haberdar olunmaması durumunda SAS Danışmanlık sorumlu tutulamaz.

Kimlik ibraz etmeniz, referans numaranız ve/veya cep telefonu numaranızı vermeniz istenebilir.

SAS Danışmanlık üzerinden eğitim satın alınması sonucu aşağıdaki işlemler için kimlik ibrazı ya da ilave bilgiler etmeniz istenebilir.

Basılı eğitim talep etmeniz durumunda, eğitiminiz kurye ile adınıza gönderilecek ve kurye tarafından kimlik kontrolü yapıldıktan sonra imza karşılığı basılı eğitiminiz teslim edilecektir. Başka bir isme eğitimin teslim edilmesi mümkün değildir.

SAS Danışmanlık tarafından işletilen bir gişe ya da satış noktasından hali hazırda yapmış olduğunuz bir işlem ile ilgili olarak, güvenlik amacıyla işlem yapan kişinin kontrolüne yönelik olarak kimlik ibraz etmeniz istenebilir. Cep telefonu bilginiz ve işlem referans numaranız sorulabilir. Aksi durumda işlem yapılması mümkün olmayabilir.

SAS Danışmanlık çağrı merkezi üzerinden yapılacak görüşmelerde kimlik bilgileriniz, referans numaranız ve/veya cep telefonu numaranız teyit amaçlı sorulabilir. Aksi durumda işlem yapılması mümkün olmayabilir.

Diğer Hükümler

SAS Danışmanlık’ ın eğitimlere, eğitim satışlarına, etkinliklere ilişkin yükümlülüğü ve taahhütlü eğitim satışı sırasında aldığı eğitim bedeli ve hizmet bedeli ile sınırlı olup başkaca bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüm müşteriler SAS Danışmanlık’ ın sorumluluğunun bu madde ile sınırlı olduğunu, hangi şart ve ad altında olursa olsun, SAS Danışmanlık’ ı işbu maddede yer alan sorumluluk limiti dışında sorumlu tutmayacaklarını kabul etmişlerdir.

 
iade ve satış şartları