Mindfulness İnzivası

Mindfulness Türkiye - Mindfulness İnzivası

Yoğun Bir Mindfulness Deneyimi

Mindfulness nedir, bu öğretiyi nasıl hayatıma dahil edebilirim diyorsanız bu inzivaya katılarak haftalık kurslar ile edineceğiniz deneyimi yoğun bir şekilde edinebilirsiniz. Haftalık kurslara katıldım, deneyimimi ve pratiğimi derinleştirmek istiyorum diyorsanız yine bu inziva sizin için uygundur. Dünyanın her bir yanında mindfulness konusuna meraklı, ilk defa deneyimleyecek, birkaç senelik pratiği olan veya senelerdir eğitmenliğini yapmış kişiler bu tür inzivalar ile pratiklerini desteklerler.

Hepimizin İçinde Olan Ancak Unuttuğumuz Bir Yetenek

Büyük kentlerde yaşadığımız hayatlar insana tükenmişlik hissi verebiliyor. Ülkemizde yaşadığımız gündem endişe ve korku yaşamamıza neden olabiliyor. Tüm bunlarla başa çıkabilme de esasında hepimizin içinde olan ancak unuttuğumuz bir farklı yaklaşım mevcut ve bu da Mindfulness’dır. Sessizlik inzivası bazıları için televizyondan, bilgisayardan ve telefondan uzak kalarak, kendi kaynaklarına döndüğü ve böylece sakinlik, dinginlik ve belli bir netliğe ulaştıkları bir deneyim olurken bazıları için ise hayatları boyunca unutmayacakları bir dönüştürücü bir deneyim olabiliyor.

Mükemmel Doğa

İnziva çalışmasında yeni arkadaşlar edinebilir, güzel bir atmosfer içinde, büyük şehirlerden uzak kalarak bu çalışmaya çok uygun olan bu mükemmel doğayı, diğer katılımcıları ve varolmanın sağladığı ‘olma halini’ deneyimleyebilirsiniz. Bu etkinlik Mindfulness’a giriş yapmak isteyenler ve mevcut mindfulness pratiğini derinleştirmek isteyenler için uygundur.

PSİKOLOJİK AÇIDAN BAKARSAK, FARKINDALIK BİLDİĞİMİZ EN GÜÇLÜ DÖNÜŞÜM ARACI. EĞER SUYA ISI UYGULARSAK SU BUHARA DÖNÜŞÜR. AYNI ŞEKİLDE, HERHANGİ BİR PSİKOLOJİK DURUMA FARKINDALIK GETİRDİĞİMİZDE, DURUM BERRAKLAŞACAK VE DAHA AÇIK HALE GELECEKTİR. FARKINDALIĞI SAĞLAMADA MİNDFULNESS ÇOK ETKİLİ KANITA DAYALI BİR YAKLAŞIMDIR